Transport i przechowywanie

Transport i przechowywanie Minicat’a

Tak wielu z nas chciałoby mieć własną łódź żaglową, ale wynika z tego sporo problemów, z których bardzo istotnym jest transport łodzi. Wspaniale jest pomyśleć, że w każdy weekend zabieramy swój katamaran nad jezioro lub zatokę, ale czy możesz sobie wyobrazić cotygodniowe podróżowanie z przyczepą? Piękno posiadania łodzi MiniCat polega na tym, że nie potrzebujesz przyczepy do transportu. Ten fantastyczny przenośny katamaran żeglarski jest przechowywany w torbach, które idealnie pasują do każdego samochodu osobowego, busa, lub kampera.

A jeśli lecisz gdzieś dalej na wakacje i chcesz mieć swoją żaglówkę zamiast płacić za czarterowanie? Nie ma problemu, po prostu weź go ze sobą i nadaj jako bagaż rejestrowany – sprzęt sportowy.

Minicat to brak ograniczeń – pełna swoboda w podróżowaniu i eksplorowaniu nowych akwenów razem z rodziną lub przyjaciółmi.

W międzyczasie przechowujesz swoją łódź na wiele sposobów – w domowym garażu lub piwnicy, a nawet w mieszkaniu w szafie, wszak wymiar największej torby to tylko 1,8m x 0,3m

4foty