Podróże z Minicat - wstęp

Cześć z tej strony Kasia i Krzysiek, chcielibyśmy serdecznie przywitać Was wszystkich, których przywiodła na stronę minicat.pl ciekawość produktu jakim jest pompowany katamaran żaglowy.

W tym miejscy pragniemy podzielić się z Wami relacjami z naszych podróży w których towarzyszy nam katamaran Minicat, w wcześniej był to np. kajak, deski SUP oraz czarterowane łodzie. Jednocześnie zachęcamy Was właścicieli lub użytkowników do dzielenia się relacjami z własnych przygód i podróży. Jest tyle pięknych miejsc do odwiedzenia w naszym kraju, Europie i na świecie, a własny wodny środek transportu umożliwia odbywanie podróży w dodatkowym wymiarze, nie tylko po drogach lądowych, ale także tych wodnych. Jest to świetne uzupełnienie coraz popularniejszego również w Polsce vanlife - możemy dopłynąć i odkryć miejsca niedostępne z lądu. Poznawać, eksplorować a następnie dzielić się opowieściami z innymi,  w chłodne zimowe wieczory.

Dlatego jeżeli macie takie historie z podróży w których towarzyszył Minicat i chcielibyście podzielić się relacją foto lub opisem – piszcie śmiało – kris @ activegames.pl (usuwamy spacje z adresu 😊)

Do usłyszenia a przede wszystkim zobaczenia na wodzie! Życzymy miłej lektury 😊

IMG 6569 blog 2  IMG 20190818 230004 blog 2